Browse By

Apart Kraków – Poznaj moc ekskluzywnej biżuterii

Nie ulega wątpliwości, że biżuteria jest ponadczasowym dodatkiem, który, dobrze dobrany, uświetnia każdą stylizację. To właśnie dlatego tak ważne jest, by kupować ją wyłącznie w zaufanych sklepach, oferujących najwyższą jakość produktów. Nie bez znaczenia pozostaje także stosunek jakości do ceny – zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Podejrzewamy, że trafiłeś na ten artykuł nie bez przyczyny… Szukasz prezentu walentynkowego? A może bliska Ci osoba niebawem obchodzi urodziny? Lub chcesz komuś podarować biżuterię bez żadnej okazji? Jeśli odpowiedziałeś „tak” przynajmniej raz, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu! W tym tekście zaprezentujemy Ci markę Apart Kraków, która na przełomie ostatnich lat stała się synonimem elegancji i wdzięku. Podpowiemy również, gdzie szukać wskazanego przez nas salonu jubilerskiego na terenie Krakowa. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury.

Apart Kraków – Wprowadzenie do istnienia marki

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Apart Kraków to… Polska marka! Zaskoczony? Okazuje się, że owe przedsiębiorstwo jubilerskie powstało w roku 1983 w Suchym Lesie koło Poznania. Nie ulega jednak wątpliwości, że dziś wskazana przez nas firma nie ma już nic wspólnego z małym jubilerem – to marka cechująca się rozpoznawalnością na całym świecie. Doskonałym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest fakt, iż założyciele Apartu – Piotr i Adam Rączyńscy – w 2006 roku uplasowali się na liście stu najbogatszych Polaków – ich majątek szacowano wówczas na 195 milionów złotych.

Historia nazwy Apart

Jedynym aspektem, który do dziś bardzo często wzbudza wątpliwość, jest nazwa marki. Bo choć jest ona bardzo popularna, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, co właściwie oznacza. Spostrzegawczy czytacze z całą pewnością zorientowali się już, że nazwa owego przedsiębiorstwa jubilerskiego składa się z:

  • Pierwszej litery imienia pierwszego założyciela – Adam
  • Pierwszej litery imienia drugiego założyciela – Piotr
  • Słowa „art”, co w przetłumaczeniu na język angielski oznacza po prostu „sztukę”.

Więcej informacji na ten temat przeczytasz na stronie https://www.nowe-czyzyny.pl/sklepy/apart/. Znajdziesz tam także wiele przydatnych informacji dotyczących oferty marki oraz jej lokalizacji w Krakowie.

Oferta salonu Apart Kraków

Dobrze – z powyższych artykułów dowiedziałeś się jak powstała marka Apart Kraków, a także co właściwie oznacza jej nazwa. Najwyższa pora na poznanie oferty wskazanego przedsiębiorstwa! Zaufajcie nam – jest z czego wybierać.

Salon Apart dzieli swoją biżuterię na poszczególne kategorie:

  • Produkty – Czyli pierścionki, kolczyki, łańcuszki, broszki, naszyjniki, zawieszki i wiele, wiele innych!
  • Surowce – Żółte złoto, białe złoto, różowe złoto, srebro, mosiądz, platyna, brąz… To także zaledwie przykłady!
  • Motywy – Dodatki z motywem serca, kłódki, kluczyka, drzewka, gwiazdy, kosmosu oraz znaków zodiaków. Nie musimy dodawać, że w dalszym ciągu nie jest to pełna oferta salonu Apart Kraków, prawda?
  • Okazje – Prezenty doskonałe na pierwszą komunię świętą, zaręczyny, ślub, urodziny, imieniny, chrzest, narodziny dziecka, a także… upominki biznesowe.

Wskazana powyżej oferta przedstawia jedynie przykłady produktów, które znajdują się w katalogu salonu Apart Kraków. Warto jednak zaznaczyć, że oferta owego przedsiębiorstwa jubilerskiego jest znacznie szersza i sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Gdzie znajduje się Apart Kraków?

Wskazany przez nas salon Apart Kraków znajduje się w Galerii Handlowej Nowe Czyżyny, którą znajdziesz pod następującym adresem: ul. Medweckiego 2. Nie jesteś zmotoryzowany? Nie masz się czym przejmować! Twórcy projektu owego Centrum Handlowego przewidzieli każdą sytuację i dostosowali obiekt do wymagań wszystkich gości. Do Nowych Czyżyn dojedziesz następującymi liniami autobusowymi: 103, 113, 174, 202, 212, 222, 232 oraz następującymi liniami tramwajowymi: 1, 5, 9, 14, 22, 52, 62 – w przypadku wszystkich wskazanych numerów będziesz musiał wysiąść na przystanku Rondo Czyżyńskie. Jeśli zdecydujesz się na autobus linii 129 lub 142 – wysiądź na przystanku Medweckiego. Autobus linii 192 zatrzymuje się natomiast na przystanku Marii Dąbrowskiej.

Salon Apart Kraków – Podsumowanie

W tym artykule zaprezentowaliśmy Ci zarówno krótką historię istnienia salonu Apart Kraków, jak i jego nazwę. Przedstawiliśmy Ci także ofertę wskazanego przedsiębiorstwa jubilerskiego i podpowiedzieliśmy, jak najlepiej dostać się do Galerii Handlowej Nowe Czyżyny. Teraz nie pozostało Ci już nic innego – czym prędzej załóż kurtkę i pędź po doskonały prezent! Bo przecież właśnie jego szukałeś, prawda?

Uczulamy jednak – zarezerwuj sobie trochę czasu. Centrum Handlowe Nowe Czyżyny posiada bowiem mnóstwo udogodnień, z których szkoda by było nie skorzystać. Mamy na myśli między innymi strefy wypoczynku, biblioteczki, plac zabaw dla dzieci oraz strefę restauracyjną z udogodnieniami przeznaczonymi dla dzieci. Na terenie obiektu znajduje się także maszyna do czyszczenia butów, zewnętrzna strefa relaksu oraz ładowarki do telefonów komórkowych.